Team

Vores konsulenter er alle specialister i dataanalyse og forretningsudvikling. For at sikre jer højt kvalificeret rådgivning og sparring har alle i vores team en baggrund som økonomer eller analytikere. Vi vil meget gerne drikke en kop kaffe og tale om jeres muligheder for at udnytte data i jeres forretning.

Card image cap

Amalie Anne Mourier Karlshøj

ak@inviso.dk
+45 50 98 45 41

Card image cap

Emilie Nordby Lauritzen

emilie@inviso.dk
+45 60 75 26 25

Card image cap

Jakob Saugbjerg Kristensen

jakob@inviso.dk
+45 24 81 71 73

Card image cap

Jonas Didriksen von der Ahé

jonas@inviso.dk
+45 20 88 65 62

Card image cap

Katrine Møller Jensen

kj@inviso.dk
+45 50 94 47 81

Card image cap

Marie-Louise Werner

ml@inviso.dk
+45 30 68 28 09

Card image cap

Michael Skaarup Jørgensen

michael@inviso.dk
+45 22 44 44 97

Card image cap

Michella Vinkel Hinrichsen

michella@inviso.dk
+45 23 36 69 78

Card image cap

Sofie Grothe Acimovic

sofie@inviso.dk
+45 31 77 21 65

Card image cap

Søren Blatt Bendtsen

soren@inviso.dk
+45 31 92 64 68