Team

Vores konsulenter er alle specialister i dataanalyse og forretningsudvikling. For at sikre jer højt kvalificeret rådgivning og sparring har alle i vores team en baggrund som økonomer eller analytikere. Vi vil meget gerne drikke en kop kaffe og tale om jeres muligheder for at udnytte data i jeres forretning.

Card image cap

Amalie Anne Mourier Karlshøj

ak@inviso.dk
+45 50 98 45 41

Card image cap

Andreas Haase

ah@inviso.dk

Card image cap

Andreas Philip Butze-Ruhnenstierne

andreas@inviso.dk
+45 28 60 69 48

Card image cap

Ben Ole Zickmann

bz@inviso.dk

Card image cap

Benjamin Clay Costigan

ben@inviso.dk
+45 31 75 74 93

Card image cap

Christian Mørch Frederiksen

cf@inviso.dk
+45 71 10 62 18

Card image cap

Emil Reenberg Thomsen

emil@inviso.dk
+45 31 18 79 76

Card image cap

Frederik Fogh Sørensen

fs@inviso.dk
+45 27 82 44 07

Card image cap

Jeppe Bach-Schandorff

jeppe@inviso.dk
+45 61 82 72 05

Card image cap

Johan Guldborg Ølgaard

johan@inviso.dk
+45 60 78 77 92

Card image cap

Johan Heidemann Kristensen

jk@inviso.dk

Card image cap

Jon Stjernegaard Vöge

jon@inviso.dk
+45 53 70 09 89

Card image cap

Julie Fischer Vinther Christensen

julie@inviso.dk
+45 51 28 17 02

Card image cap

Laura Hegaard

lh@inviso.dk

Card image cap

Lotte Birkekær Larsen

lotte@inviso.dk
+45 20 92 82 02

Card image cap

Marie-Louise Werner

ml@inviso.dk
+45 30 68 28 09

Card image cap

Mathias Bindseil Møller

mm@inviso.dk

Card image cap

Michael Skaarup Jørgensen

michael@inviso.dk
+45 22 44 44 97

Card image cap

Michael Thorbøll Kristensen

mt@inviso.dk
+45 60 15 07 59

Card image cap

Michella Vinkel Hinrichsen

michella@inviso.dk
+45 23 36 69 78

Card image cap

Rasmus Boldvig Rottwitt

rr@inviso.dk
+45 31 34 00 98

Card image cap

Rasmus Herløw Schmidt

rs@inviso.dk
+45 22 61 09 43

Card image cap

Rune Bendix Wittchen

rune@inviso.dk
+45 22 17 47 05

Card image cap

Sofie Grothe Acimovic

sofie@inviso.dk
+45 31 77 21 65

Card image cap

Sofie Vejlby Kaas Hansen

sh@inviso.dk
+45 21 76 56 64